FABRİKA İLAÇLAMA ve DEZENFEKSİYON

Tüm canlıların sağlığı için önemli olan fabrika ilaçlaması ve dezenfeksiyonu, ciddi bir hijyen kontrolünün olması için şarttır. Çünkü üretilen ürünlere bulaşan bakteriler, virüsler,uçan ve yürüyen haşereler ya da fare gibi kemirgenlerin dışkıları sağlık skandallarına neden olmaktadır.

Hiç kimse hijyenik koşullarda üretilmeyen ürünleri satın almak istemez ve bu ürünleri tüketmez. Bu yüzden bazı şirketler bu durumla karşılaştıklarında iflasa kadar uzanan süreçte ciddi kayıplar yaşayabilirler. Canlıların sağlığına olan etkilerini ise, tartışmaya bile gerek yoktur. Çünkü birçok kişi evindeki özenin ve hijyenin, dışarıda da gösterilmesini ister. Fabrika ilaçlama konusunda alanında uzman ekiplerimiz ve yeni teknolojiye uygun ekipmanlarımız ile profesyonel çözümlerimizi sizler için sunuyoruz.

Fabrikalarda ve üretim tesislerinde keşif yapılarak uçan, yürüyen haşereler ve kemirgenlerin varlığına işaret eden delilleri titizlikle toplayan ekibimiz her zaman en iyi şekilde hizmet alabileceğiniz koşullarda destek vermektedir.

Fabrikalarda İlaçlama ve Dezenfeksiyonun Yararları

Fabrikaların ilaçlanması ve dezenfekte edilmesinin en büyük yararı gerçek anlamda hijyeni sağlamaktır. Bunun gibi birçok yarar doğrultusunda rutin olarak fabrika ilaçlamasının ve dezenfeksiyonunun yapılması zorunludur. Fabrikalarına düzenli olarak bu hizmetleri alanlar;

  • Hijyen ve sanitasyon konusunda gerekli önlemleri alırlar,
  • Malzemelerin zararlılar nedeniyle israf olmasını önlerler,
  • Ticari kayıplarını minimuma indirirler,
  • Sorunlar büyümeden müdahale edilen haşere kontrolünün sağlanması, maddi kayıpların minimuma inmesini sağlarlar,
  • Firmanın saygınlığının artmasını sağlarlar,
  • Çalışanların sağlığı ve psikolojisinin olumsuz etkilenmesini önlerler,
  • Profesyonel çözümler sunarak müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlarlar,
  • Halk sağlığını tehlikeye sokmayacak koşullarda üretimi sağlarlar.

İlaçlama ve dezenfeksiyon özellikle yiyecek ve içecek söz konusu olduğunda işletmenin geleceğini etkileyen en önemli konudur. Çünkü tüm haşerelerin ve kemirgenlerin üremesi için en müsait ortamlar gıda üretim işletmeleridir. Zaten bu firmaların hijyen ve sanitasyon şartlarına uygun olup olmadığı sürekli denetlenmektedir.

İlaçlamanın tespit edilen haşere türü sonrası kuru, sıvı ya da jel şeklinde uygulanması söz konusudur. İlaçlama sonrasında belirlenen sürenin sona ermesiyle yapılan işleme uygun olarak temizlik yapılır ve en kısa sürede ortam havalandırılarak giriş ve çıkışlardaki önlemler %100 sonuç vermektedir.

Dezenfeksiyon işlemleri ise ulv cihazları ile gaz şeklinde uygulanmaktadır. İlaçlama nrasında belirlenen sürenin sona ermesiyle yapılan işleme uygun olarak ortam havalandırılarak giriş ve çıkışlardaki önlemler %100 sonuç vermektedir.

Nasıl İlaçlama Yapılır?

İlaçlama için öncelikle ekiplerimiz mekanın iç ve dış bölümünü keşfe gelir. Haşere ilaçlama fabrika gibi alanlarda yapılacaksa birkaç kişilik ekip gelir ve problemin kaynağını tespit eder. Sonrasında belirlenen gün ve saatte gerekli olan ekipmanlarla birlikte gelen ekipler uygulamayı yapıp  son kontrollleri yaparak çıkarlar.

Uygulamanın türüne göre belirlenen saate kadar mekan kapalı kalır ve sonrasında bol bol havalandırılarak haşere çözümleri %100 olarak sağlanmış olur. Eğer belirlenen süreler sonrasında, halen haşere söz konusu olursa, ilaçlama tekrarlanabilir. Ancak uygulamalarımızın tamamında sorunları %100 olarak çözdüğümüz için herhangi bir problem çıkmadan mekanlarınızı zararlılardan kurtarıyoruz.

Her zaman %100 sonuç alınması mümkün olan fabrika ilaçlama ve dezenfeksiyon üretim ve sanayi tesisleri için firmamızın güvencesiyle yapılmaktadır. Profesyonel çözümler ve memnun kalacağınız güler yüzlü hizmetimizle her zaman hijyenik ve ferah mekanlarda çalışma şansı yakalayacaksınız.

Hijyen Kontrollerinden Tam Not Alın!

Hijyen kontrollerinden sorunsuz bir şekilde geçmek için gerekli olan her türlü desteği firmamız ile sağlığınızı riske atmayacak şekilde kuru, sıvı ve jel ilaçlama ve dezenfeksiyon hizmeti gerçekleştirilmektedir.

Birbirinden farklı mekanlarda istila halinde bulunan haşerelerin her çeşidinde %100 çözüm sağlayarak, her zaman mekanlarınızın en iyi şekilde zararlılardan korunması mümkün olabilir. Ev ve iş yeri için uçan ve yürüyen haşere ilaçlama, kemirgen mücadelesi, dezenfeksiyon hizmeti firmamızın garantisi altında güvenle yaptırabileceğiniz uygulamalardır.

Rutin olarak yapılan hijyen kontrollerinden başarıyla geçebilmek için her zaman güvenle tercih edeceğiniz firmamız müşteri memnuniyetini odak alırken, kamu sağlığı için en büyük gerekliliklerden biri olan haşere, virüs, bakteri,kemirgen vb. zararlılar kontrolünde de kesin çözümler sağlamaktadır.

Canlı Destek
Canlı Destek
Merhaba
Whatsapp Canlı Destek
Powered by