SİTE İLAÇLAMA ve DEZENFEKSİYON

Site ilaçlama ve dezenfeksiyon periyodik, planlı olarak ve alanında uzman ekipler tarafından yapılması gereken halk sağlığını yakından ilgilendiren önemli bir konudur. Biyosidal ürün uygulama konusunda uzman personellerimiz tarafından tespit edilen miktarlarda ve tespit edilmiş alanlara belirli aralıklarla ilaçlama yapılması böcek, haşere ve kemirgenleri toplu yaşam alanlarından uzak tutmaya yetecektir.

Bina ve site ilaçlaması uzmanlarımız tarafından keşif yapılır ve keşif sonrası en uygun ilaçlama ürünleri kullanılarak minimum maliyetler çıkarılmaktadır.

Bina ve sitelerde birçok haşere ve kemirgen türü bulunmaktadır; hamam böcekleri, kalorifer böcekleri, keneler, pireler, tahtakurusu, fareler, uçan haşere türlerinden sivrisinek ve karasinekler genel olarak çok sıklıkla görülmektedir bu haşereler ve kemirgenler kendilerine binanızda ve sitenizde yaşam alanları kurmaktadırlar. Haşerelerin ve kemirgenlerin bina içerisinde en çok ortaya çıktıkları ve üredikleri yerler bodrumlar, çatılar, merdiven boşlukları ve havalandırmalardır.

Halk sağlığına zarar verebilecek haşerelerin ve kemirgenlerin ev ortamlarına, ortak yaşam alanlarına yayılması çok kolaydır. Buray İlaçlama ve Dezenfeksiyon olarak toplu yaşam alanlarındaki profesyonel hijyeni sağlıyoruz.

Toplu yaşanılan alanlarda bilinçsiz olarak ilaçlama yapılması sonucu birçok kaza yaşanabilmektedir. Yanlış yere yapılan ilaçlamalar sonucunda toplu veya bireysel zehirlenmeler veya yanlış ilaç kullanımına dayalı olarak böcek artışı, kontrolsüz ilaçlama sonucunda evcil hayvanların zarar görmesi gibi bir çok sorun yaşanabilmektedir.

Toplu yaşam alanları ilaçlama konusunda bizden lütfen destek alınız. Sağlığınız bizim için önemlidir.

Bina ve sitelerin ilaçlanmasında öncelikle ekiplerimiz tarafından keşif yapılmaktadır. Bu keşif sayesinde ilaçlama işleminden alınacak verim en üst seviyeye çıkartılır. Çünkü bu tür geniş alanların ilaçlaması ciddi bir mühendislik bilgisi de gerekmektedir.  Bina veya sitede görülen haşereler veya kemirgen için iyi bir gözlem ve tetkik yapılmalıdır. Profesyonel olarak yapılmayan site ilaçlama ve bina ilaçlama sorunlarınız neticesinde maalesef sorun daha da kronikleşmekte ve maliyetler artmaktadır.

Doğal olarak bu canlıların bina ve sitedeki bu ortamlardan dairelerin içerisine girmeleri çok kolay olabilmektedir. Bu yüzden apartman ve sitelerinize periyodik ilaçlama yaptırmanızı öneririz.  Ayrıca site içerisindeki konutların ihtiyacına, sağlığınıza ve çevrenize uygun ilaçların belirlenmesi ve doğru ekipmanların kullanılması hayati önem taşımaktadır.

Manisa Konut ve Site İlaçlama,Manisa Konut İlaçlama,Manisa Konut Haşere İlaçlama,Manisa Site İlaçlama,Manisa Site Haşere İlaçlama,Manisa Bina İlaçlama,Manisa Bina Haşere İlaçlama,Konut ve Site İlaçlama,Konut İlaçlama,Konut Haşere İlaçlama,Site İlaçlama,Site Haşere İlaçlama,Bina İlaçlama,Bina Haşere İlaçlama

Canlı Destek
Canlı Destek
Merhaba
Whatsapp Canlı Destek
Powered by